VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ
Jak probíhá výživové poradenství  S klientem se nejdříve sejdeme na osobní schůzce, kde se s ním blíže seznámíme, ujasníme si jeho cíl a co ho motivuje k tomuto programu. Následně klienta požádáme o vypracování harmonogramu jeho běžného dne, rozpis jeho tréninkového či sportovního vytížení a stravovacích návyků (co a kolik toho sní, jak často se stravuje, jestli má alergie či intolerance na některé druhy potravin, co má a nemá rád za jídla nebo potraviny či nebere léky, které by mohly mít s něčím případné kontraindikace).

  Poté klienta objednáme na měření na přístroji inbody, na základě kterého získáme např. podrobné informace o složení těla, rozložení svalové hmoty, informace o podkožním a viscelárním tuku či bazálním metabolismu apod. Podrobnější informace se můžete dozvědět na webu www.inbody.cz.

  Poté se s klientem sejdeme na další osobní schůzce, kde analyzujeme všechny zaslané informace, rozebereme dopodrobna historii jeho sportovních a tréninkových aktivit, historii stravovacích návyků, případně diet, které klient už zkusil. Následně klienta uvedeme lehce do základů makro a mikro výživy a zajdeme s nim na nákup potravin, kde mu pomůžeme vybrat správné potraviny s ohledem na jeho cíl a naučíme ho se zorientovat v etiketách (složení a nutriční hodnoty) jednotlivých potravin.

  Od této chvíle jsme s klientem v kontaktu 24 hodin, 7 dní v týdnu prostřednictvím viberu nebo whatsapp. Klient nám zasílá fotografie všech jídel, co za den sní s naší naslédnou zpětnou vazbou. Klienta interaktivně vzděláváme, zasíláme mu různé tipy na jídla či novinky v oblasti výživy. Pomáháme také klientovi s výběrem jídla v restauraci, kdy nám zasílá menu či odkaz na danou restauraci. Klienta učíme reagovat na každodenní situace, kdy nelze plán přesně následovat ať už z důvodu pracovního, sportovního nebo psychického vytížení.

  Na závěr celého programu klient absolvuje výstupní inbody měření a poté spolu s klientem zrekapitulujeme jeho dosažené cíle a pokroky.Program výživového poradenství zahrnuje:  • Vstupní konzultace - zjištění cíle a motivace klienta
  • Vstupní a výstupní měření InBody
  • Analýza dosavadních stravovacích návyků a sportovního/fyzického vytížení
  • Vypracování individuálního výživového plánu
  • Nákup potravin - MPT Academy Vás navede na výběr správných potravin s ohledem na Váš cíl
  • Výživový coaching - 24/7 servis, kdy nám klient prostřednictvím viberu/whatsapp zasílá fotografie všech jídel s následnou zpětnou vazbou a s cílem klienta naučit a porozumět zdravému životnímu stylu
  • Vyhodnocení Vaší přeměny