OSOBNÍ TRÉNINK
Jak probíhá osobní trénink        Ještě než zahájíme tréninky s klientem, tak se s ním nejprve osobně setkáme, kde vyzjistíme jeho cíle, sportovní minulost, zdravotní stav, co ho motivuje a jiné aspekty. Poté klientovi nastavíme optimální tréninkovou zátěž s ohledem na dohodnutý cíl. Samotný trénink trvá 60 minut, kdy se v daný čas soustředíme plně na klienta. Trénink zakončímě asistovaným stretchingem.

Přehled nabízených tréninků:  • Redukční trénink - se zaměřuje na redukci váhy, odbourávání tukových zásob a tvarováni postavy.Klientovi doporučíme vhodné kardio aktivity pro dosažení vytouženého cile.
  • Objemový trénink - se zaměřuje na nabrání svalové hmoty. Nejprve zhodnotíme dosavadní svalový rozvoj klienta, zjistíme jestli klient nemá nějaké asymetrie, dysbalance, popřípadě jestli se nepotýká se zdravotními problémy (bolesti zad, kolen, kloubů apod.) S ohledem na tyto aspekty vytvoříme vhodný tréninkový plán.
  • Kondiční trénink - se zaměřuje na zlepšení síly, vytrvalosti, rychlosti a mobility klienta. Tímto tréninkem tak předcházíme funkčním poruchám a poškozování organismu v důsledku tréninkové zátěže.
  • Těhotenský trénink - se zaměřuje na odstranění či snížení svalové dysbalance spojené s přestavbou těla v těhotenství. Často se zaměřujeme především na odstranění bolesti zad vzniklé v důsledku těhotenství. Trénink se soustředí hlavně na aktivity s nízkou zátěží a intenzitou.