O nás
Dobrý den,

     jsme sourozenci Gustav a Ria Hrušovští a dohromady máme víc jak 30 let zkušeností s fitness tréninkem a zdravým životním stylem. Založili jsme MPT Academy s cílem se podělit o naše vědomosti a nabídnout klientům komplexní přístup ke zdraví a kondici, protože stejně jako v životě jsme vždy silní pouze tak, jak je silný náš nejslabší článek.
Ty nejdůležitější články řetězu tvoří pohyb, protažení, správné stravování a zvládání stresu.

    Jsme si dobře vědomi toho, že udržet všechny pilíře života v rovnováze 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, je skoro nesplnitelný úkol dokonce i pro ty nejzapálenější fanoušky fitness – ale je pravda, že právě z takového zápalu, a ne jen z jednohodinového cvičení, pocházejí ty nejtrvalejší výsledky. Cílem našeho snažení je pomáhat Vám tuto rovnováhu udržet a postupně Vás přibližovat k Vašim fitness cílům.

    Za posledních několik let jsme už pomohli celé řadě lidí pojmenovat a změnit překážky v životě. Většinu lze překonat snadněji, než si myslíte! Chybí Vám motivace? Máte nedostatek pohybu? Chtěli by jste změnit svůj životní styl k lepšímu? Společně s Vámi vymyslíme takové tréninkové aktivity, které Vás budou bavit a budou zároveň vyhovovat Vašemu životnímu stylu.

    Nevyznáte se v tom, jaké potraviny nejlépe jíst? Vezmeme Vás na nákup a ukážeme Vám, co je dobré a upozorníme, čeho se vyvarovat.

    Nemáte čas? Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a pomocí moderních technologií můžeme být téměř neustále ve spojení.

    Pomohli jsme na cestě k cíli různým lidem – od celebrit až po ženy v domácnosti a sportovce. Náš přístup je praktický a komplexní. Budete mít vždycky pocit, že jsme s Vámi u toho.