TOP

Tohle je VÁŠ osobní trenér. Seznamte se!


V posledních několika letech se v Čechách osobní trenér stal samozřejmostí pro řadu fandů do cvičení. Skoro [80 %] lidí, které v pražských fitness centrech potkáte, už někdy svého osobního trenéra mělo. To, že je počet klientů tak vysoký, znamená, že tito trenéři – jakkoli fantastičtí mohou být – nakonec často používají ve vztahu ke svým klientům systém „běžícího pásu“. Potkáte se, hodinu s vámi cvičí, odcházíte a uvolňujete místo dalšímu klientovi. V MPT Academy ale víme, že skutečné fitness není továrna. Máme všechny zkušenosti a veškeré odhodlání k tomu, abychom vám pomohli tento kruh rozbít, a vy jste mohli vidět skutečné výsledky, které vydrží!

MPT Academy vlastní bratr a sestra, kteří mají dohromady více než 30 let zkušeností s řadou sportovních a fitness aktivit. Filozofií společnosti je nabízet klientům komplexní přístup ke zdraví a kondici, protože stejně jako v životě jsme vždy silní pouze tak, jak je silný náš nejslabší článek. Ty nejdůležitější články řetězu tvoří pohyb, protažení, správné stravování a zvládání stresu.

Tým MPT Academy si je dobře vědom toho, že udržet všechny pilíře života v rovnováze 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, je skoro nesplnitelný úkol dokonce i pro ty nejzapálenější fandy do fitnessu – ale je pravda, že právě z takového zápalu, a ne jen z jednohodinového cvičení, pocházejí ty nejtrvanlivější výsledky. Cílem našeho snažení je pomáhat vám tuto rovnováhu udržet a postupně vás přibližovat k vašim fitness cílům.

Za posledních několik let už MPT Academy řadě klientů pomohla pojmenovat a změnit překážky v životě. Většinu lze překonat snadněji, než si myslíte!

Chybí vám motivace? MPT Academy vám pomůže identifikovat problém a najít aktivity, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu.

Nevyznáte se v tom, jaké potraviny nejlépe jíst? MPT Academy vás vezme na nákup a ukáže vám, na co si dávat pozor.

Nemáte čas? MPT Academy projde váš týdenní program a pomůže vám ve vašem zaneprázdněném životě najít nějakou skulinu.

MPT Academy už pomohla na cestě k cíli různým lidem – od celebrit až po ženy v domácnosti a sportovce. Náš přístup je praktický a komplexní. Budete mít vždycky pocit, že trenér, kterého vám MPT Academy přidělí, je VÁŠ osobní trenér.